Zapisz się do NEWSLETTERA i odbierz 15% rabatu

Kawa do biura i firmy – postaw na to, co najlepsze!

Arcyciekawa to miejsce, w którym oferujemy doskonałą kawę nie tylko Klientom indywidualnym, ale również biznesowym. Jako sklep internetowy, który stawia na różnorodność i najwyższą jakość swoich produktów, jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepszy smak i aromat kawy, a jednocześnie przygotować dla Ciebie ofertę, która w stu procentach spełni Twoje oczekiwania. Nasza kawa do biura przypadnie do gustu zarówno Twoim kontrahentom i partnerom biznesowym, jak również pracownikom!

Najlepsza kawa do firmy, czyli prestiż i zadowolenie pracowników

Aromat kawy, unoszący się w biurowych pomieszczeniach w Polsce, to absolutny standard, który wiąże się z ogromną popularnością kawy w naszym kraju, a także jej właściwościami. Mało kto wyobraża sobie inne rozpoczęcie dnia niż opróżnienie filiżanki małej czarnej albo kubeczka espresso, co jest przydatne szczególnie w pracy – jak wiadomo kawa nie tylko świetnie smakuje, ale i pobudza do działania. Kawa do firmy powinna reprezentować najwyższą jakość – nie tylko ze względu na potrzeby Twoje i Twoich pracowników, ale również osób z zewnątrz, które pojawią się w Twojej firmie – Klientów, partnerów biznesowych itd. Dobra kawa w biurze również będzie wizytówką Twojej firmy i wpłynie na jej postrzeganie – nie zrezygnuj więc z szansy i postaw na to, co najlepsze.

Jakie kawy do biura możemy Ci zaoferować?

Przede wszystkim – odpowiednio selekcjonowane, od renomowanych producentów i zawsze świeże. W tworzeniu asortymentu bierzemy pod uwagę gusta naszych Klientów, kraj pochodzenia i rodzaj kawy, oferując bardzo zróżnicowane produkty, których smak i aromat spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Czym powinieneś kierować się, wybierając dobrą kawę do firmy?

Gatunek kawy do firmy

Pierwszą rzeczą, na którą najczęściej zwraca się uwagę wybierając kawę, jest właśnie jej gatunek – wybór nie jest duży, ponieważ na kawowym rynku liczą się przede wszystkim dwa gatunki.

  • Arabica – jest to najbardziej ceniona kawa do biura i domu, ponieważ jej delikatny smak oraz aromat przypadną do gustu niemal wszystkim. Ma lekko czekoladowy posmak, produkuje się ją bardzo powszechnie na całym świecie i stanowi najlepszy sposób na relaks (a nie pobudzenie!).
  • Robusta – przeciwieństwo Arabiki i jednocześnie gatunek mniej popularny, który jest przede wszystkim o wiele intensywniejszy w smaku, co nie każdemu przypadnie do gustu. Zawiera też o wiele więcej kofeiny niż Arabica, w związku z czym lepiej pobudza.

Arcyciekawa poleca: W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim kawy do biura z gatunku Arabica, które pozwolą Twoim pracownikom i Tobie delektować się wspaniałym smakiem oraz aromatem, a przy tym pozwolą zrelaksować się w trakcie pracy. Polecamy też mieszanki – np. 90% Arabica – 10% Robusta, które będą działać bardziej pobudzająco i mogą doskonale sprawdzić się w biurach, gdzie intensywność pracy jest bardzo duża.

Kraj pochodzenia kawy do firmy

Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, kraj produkcji kawy ma ogromny wpływ na jej smak. Kawę uprawia się w wielu miejscach na świecie, a najpopularniejsze gatunki pochodzą z Brazylii, Etiopii, Peru, Kostaryki, Kenii czy Wietnamu. Aby przybliżyć Ci różnicę, podzielimy kawy na kontynenty – łatwiej będzie wtedy pokazać, jak mogą smakować produkty sprowadzone z różnych części świata.

  • Kawy z Afryki – posmak owoców.
  • Kawy z Ameryki Południowej – czekoladowo-orzechowy aromat.
  • Kawy z Ameryki Środkowej – czekoladowa nutka, mieszająca się z aromatem owoców.
  • Kawy z Azji – posmak orzechów i owoców, niewielka kwaskowość.

Arcyciekawa poleca: Naszym celem jest dostarczanie Klientom kawy różnorodnej i dopasowanej do różnych gustów smakowych. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz kawy do firmy z Brazylii, Peru, Wietnamu, Kenii czy Etiopii. Dzięki takiej różnorodności możesz stawiać na różne produkty i samemu sprawdzać, które najbardziej przypadną do gustu Tobie i Twoim pracownikom.

Kawa ziarnista, mielona czy w kapsułkach?

Kawa do biura to temat rzeka, a wybór zależy przede wszystkim od preferencji i… posiadanego ekspresu do kawy. To od niego zależy, czy będziesz mógł postawić np. na kawę w kapsułkach albo ziarnistą. Jeżeli nie zaopatrzysz firmy w tego rodzaju sprzęt, Twoi pracownicy będą mogli raczyć się tylko kawą mieloną, co bardzo zawęzi ich możliwości. A wybór jest niemały!

  • Kawa ziarnista – uważana za najszlachetniejszą i zachowującą najlepszy smak. Można wydobyć z niej pełnię aromatu i zmielić ją w sposób odpowiedni dla siebie. Aby to zrobić, trzeba jednak posiadać specjalny ekspres z młynkiem.
  • Kawa mielona – najpopularniejsza i pozwalająca cieszyć się wspaniałym smakiem i aromatem, o ile oczywiście stawiasz na wysokiej jakości produkt. Jej atutem jest to, że można parzyć ją bez posiadania ekspresu.
  • Kawa w kapsułkach – coraz popularniejsza wśród właścicieli firm, ponieważ można zaparzyć je bardzo szybko i łatwo, a przy tym delektować się doskonałym smakiem kawy. Tutaj również trzeba posiadać odpowiedni ekspres.

Arcyciekawa poleca: Wszystkie warianty! Ich wybór jest uzależniony od ekspresu do kawy, jaki posiadasz i własnych preferencji. Nie zamierzamy Cię tu w żaden sposób ograniczać – postaw na kawę do firmy, która będzie Ci najlepiej odpowiadała.

Kawa zwykła czy aromatyzowana? Zadbaj o pracowników w swojej firmie!

Oprócz klasycznej kawy, o powszechnie znanym i cenionym aromacie, możesz też postawić na jej aromatyzowaną wariację, która pozwoli Tobie oraz Twoim pracownikom delektować się rozmaitymi smakami. W ofercie Arcyciekawa znajdziesz np. kawy mielone o aromacie białej czekolady, czarnej porzeczki, kokosu, mięty, marcepanu, orzechów, pomarańczy, wanilii i wiele innych, które z pewnością Cię zaskoczą i… zauroczą. Cieszą się bowiem dużym zainteresowaniem klientów, którzy lubią stawiać na nieco bardziej oryginalne rozwiązania.

Arcyciekawa poleca: Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest oczywiście kawa do biura o klasycznym smaku i aromatu, jednak być może Twoi pracownicy polubią któryś z aromatyzowanych wariantów? Zapytaj, przetestuj i przekonaj się – trochę urozmaicenia w codziennej pracy nigdy nie zaszkodzi!

Pamiętaj, by zakupić porządny ekspres do biura!

Ekspresy przelewowe, ciśnieniowe, ręczne, automatyczne, kapsułkowe – wybór jest naprawdę duży, a zakup odpowiedniego urządzenia pozwoli Ci znacznie usprawnić parzenie kawy przez pracowników. Zadbasz więc o ich komfort, a także… efektywność. Sprawdź poszczególne rodzaje i wybierz ten model, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb Twojego biura!

Kawa do biura w naszej ofercie – postaw na to, co sprawdzone!

Arcyciekawa to miejsce, w którym zakupisz najlepsze kawy do firmy, które towarzyszyć będą w wykonywaniu codziennych obowiązków i podczas spotkań biznesowych. Wyjątkowy smak i aromat sprawią, że realizowanie nawet tych najbardziej skomplikowanych projektów przychodzić będzie o wiele łatwiej. Sprawdź więc naszą ofertę i postaw na te kawy, które będą odpowiadały zarówno Tobie, jak i Twoim pracownikom. My zapewnimy Ci nie tylko najwyższą jakość produktów, ale również najwyższy standard obsługi. Zapraszamy do współpracy!

Zamknij Menu
×

Koszyk